sobota, 12 lutego 2011

Początek

Witam was na moim nowym blogu. Nie jest on moim pierwszym, który zakładam. Jakieś 2 lata temu byłam autorką bardzo popularnego bloga, ale musiałam go usunąć z powodów osobistych. Pisałam wtedy pod innym pseudonimem, ale nie będę wam go podawać, bo tamten okres był dla mnie ciężki i nie chcę do tego wracać. Kilka tygodni temu natrafiłam na bardzo ciekawy blog, który opierał się na wysyłaniu listów. Postanowilam na jego styl założyć coś podobnego. Z tego co czytalam było to trochę nieogarnięte, dlatego ja chcę prowadzić taki na który inni nie będą się skarżyć. Mam nadzieje, że pokochacie moje zamiłowanie do słowa pisanego i przyłączycie się do tej zabawy. Zwracam uwagę na to, że można mi zaufać. Jak widać na górze znajdziecie regulamin korzystania z zabawy :)
Czym są dla mnie listy ?

Listy są dla mnie czymś więcej niż zwykłą kartką zapisaną przez niebieski odcień długopisu...Dla jednych mogą to być nic nie warte napisane przez kogoś słowa, dla innych zwykła strata czasu. W dzisiejszym świecie wysyłanie listów to rzadkość. Teraz kiedy mamy internet, pocztę , gadu-gadu, pisanie listów po prostu zanika gdzieś w tej otchłani nowoczesności. Może właśnie w tym tkwi cała magia. Dlatego, że teraz tego już prawie nikt nie robi? 

Czekam na wasze e-maile Panna Migotka.

12 komentarzy:

 1. będę obserwować. powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. dodałam do obserwowanych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy pomysł ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. dodaje do obserwujących i licze na rewanż
  http:MojaSkromnaSzafa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny pomysł + Dodaję ;* ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj!
  Dodałam się do obserw. ale chyba narazie nie skorzystam :)
  Jak do tej pory byłam wierna "Listowni"( czy to o niej wspomniałaś w tym wpisie?). Ale jakoś odechciało mi się pisać listów- tzn.kocham to ale nie mam czasu. Kiedy nadchodzi weekend-lenię się i nie robię nic konkretnego(poza cholerną nauką! )Ale jeszcze się zastanowię. W wakacje napewno powrócę do listów na maksa :)

  ___
  Tak przy okazji- masz świetny login :) Panna Migotka- kojarzy mi się z taką delikatnością,światłem i wiosną ;)

  OdpowiedzUsuń