sobota, 12 marca 2011

Wiosna!

Jak miło wreszcie wypocząć we własnym łóżku :) A jak miło jest zobaczyć od samego rana to piękne słońce. Myślę, że już wszyscy z niecierpliwością czekali na przyjście wiosny. W tym roku zima dała nam popalić!
Jest to dla mnie wyjątkowa pora roku. Przyroda budzi się do życia, a my mamy okazje to oglądać. To niesamowite! Uwielbiam ją również, dlatego że się wtedy urodziłam. Tak więc już niedługo szykuje się impreza urodzinowa. Wybrałam sobie już prezent. Kiedyś pokazywałam wam propozycje i wybrałam łańcuszek z zawieszką w kształcie serca. Poza tym postanowiłam zrobić sobie wreszcie tatuaż. Będąc w szpitalu długo nad tym myślałam i doszłam do wniosku, że muszę wreszcie coś zmienić. Miałam na uwadze przefarbowanie włosów, ale podoba mi się to, że jestem szatynką i nie chce tego zmieniać. Tak więc stanęło na tatuażu, właśnie takim na karku jak wam kiedyś pokazałam. Już się nie mogę doczekać!
 Widziałam, że niektóre z was interesuje temat mojego znajomego :) Tak więc kochani chyba oszalałam! Czuję się jak zauroczona małolata. Ktoś by powiedział: Weź się w garść, Ile ty masz lat? Tak wiem już za kilka dni będę miała 19, ale na prawdę tego nie da się opisać. Leżąc w szpitalu Paweł codziennie mnie odwiedzał. Potrafiliśmy przegadać 5 godzin. Z natury jestem bardzo skrytą osobą, ale jemu udało się zdobyć moje zaufanie. Wiem, że zawsze mogę do niego zadzwonić. No tak, ale co dalej? Powiem wam szczerze, że nie mam pojęcia...

6 komentarzy:

 1. Idzie wiosna, dlaczego masz wziąć się w garść?
  Nie ma mowy! Życie jest tylko jedno i musisz wycisnąć z niego każdą kroplę radości! :D
  Nie umiem się doczekać, by zobaczyć Twój tatuaż.
  Pozdrawiam cieplutko. ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. `dzieki, ale na szczescie wszystkjo jest juz okey ;>
  dzisiaj nawet juz byłam na rolkach ;>
  wiosna !. <33333333333333333333

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczęścia ;) Zapraszam do mnie i na formspringa: www.formspring.me/askmeIsabel

  OdpowiedzUsuń