wtorek, 7 czerwca 2011

mała recenzja

Jak obiecałam dzisiaj dodam małą recenzję pękającego lakieru do paznokci.
Przyznam się szczerze, że bardzo mi pod pasował. Najpierw nałożyłam warstwę zwykłego lakieru a potem czarny pękający i wyszło na prawdę świetnie. Najciekawsze jest w nim to, że za każdym razem wychodzą inne wzorki. Jedynym minusem jest cena. Wprawdzie można go dostać taniej na allegro, ale komu chce się czekać aż dojdzie przesyłka??
Mała instrukcja:

krok 1
Dobrze spiłuj paznokcie i wyczyść je. Powinny być suche i czyste.
krok 2
Nałóż lakier bazowy w wybranym kolorze. Pamiętaj, że wszelkie pęknięcia będą miały ten właśnie kolor. Lakier nakładaj normalnie, tak jak zawsze. Cała płytka powinna być dokładnie i jednolicie pokryta lakierem.
krok 3
Poczekaj do dokładnego wyschnięcia paznokci. To jest bardzo ważny krok. Lakier bazowy powinien być całkowicie suchy przed przystąpieniem do dalszych kroków. Tylko to gwarantuje uzyskanie pożądanego efektu.
krok 4
Nałóż niezbyt grubą warstwę lakieru pękającego. Uważaj, aby nie przejechać pędzelkiem w tym samym miejscu więcej niż raz.
krok 5
Poczekaj do całkowitego wyschnięcia lakieru, a w tym czasie.... obserwuj magię! Lakier będzie pękał tworząc piękne wzory na paznokciach.
krok 6
Na sam koniec możesz nałożyć lakier utrwalający lub nabłyszczający.
 
Polecam na prawdę! 
Wyszło mniej więcej tak

7 komentarzy:

 1. Chyba muszę sobie taki kupić :) Zapraszam do mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam Cię do komentowania mojego nowego bloga. Codziennie nowe aktualizacje ! RIUvogue.blogspot.com !

  OdpowiedzUsuń
 3. zaczynam się przekonywać do tego lakieru, ale jakoś wolę te normalne :]

  OdpowiedzUsuń
 4. za każdym razem gdy jestem w jakims centrum handlowym, probuję na swoich lakierach te pękające, i wciąż nie mogę się zdecydować który zakupić !:) a wygląda to fantastycznie !:)

  OdpowiedzUsuń