sobota, 2 lipca 2011

krótciutko o wyjeździe

Jak wiecie całe dwa tygodnie wygrzewałam się we Włoszech <3 Nie pamiętam już dokładnie co robiłam każdego dnia, ale większość czasu spędzaliśmy na plaży. Widać to po mojej opaleniźnie. To jest to! Kocham polskie morze, ale te temperatury powietrza i wody.. brr! Zwiedzania za bardzo nie było chociaż na pewno te rzeczy, które zobaczyliśmy utkwiły mi mocno w pamięci. Mój ukochany tatuś dał mi poszaleć, więc pozwoliłam sobie na "drobne" wydatki :) Z dziewczynami wygadałam się za wszystkie czasy. W naszym hotelu była inna wycieczka więc poznałyśmy wielu nowych i dość oryginalnych ludzi. Mogłyśmy przybliżyć im to jak żyje się w Polsce, a oni nam to ja żyje się u nich. Nasza pilotka okazała się bardzo sympatyczną i wyluzowaną kobietką także nie było żadnego problemu.
Powrót do szarej rzeczywistości..
tak, kiedyś trzeba. Nie można wiecznie żyć bawiąc się i nie myśląc o problemach. Udało mi się zapomnieć o wszystkim na te dwa tygodnie. A teraz koniec z tym! Trzeba się wziąć do pracy i coś ze sobą zrobić. Ha! Zacznę od zrobienia czegoś pysznego na obiad, może rodzice się ucieszą jak wrócą z pracy.
ps. Pogoda nadal nie rozpieszcza -.-

9 komentarzy:

 1. Ciesze się,ze wyjazd udany ;) Zazdroszczę. ja w tym roku odwiedzę może zakopane ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. gdybyśmy nie miały okularów to może nawet jedno zdjęcie by się nie nadawało :) a czasu na więcej fotek niestety nie było:P
  cieszę się,że jesteś zadowolona z wyjazdu i odpoczęłaś :)
  o.

  OdpowiedzUsuń
 3. zgadzam się pogoda jest do niczego:)
  A na co wybierasz się na studia?

  OdpowiedzUsuń
 4. ja do końca jeszcze nie wiem na co. Składałam na administrację, bezpieczeństwo wewnętrzne i zarządzanie. A co wybiorę jeszcze nie wiem:)

  OdpowiedzUsuń
 5. następne zdjęcia zrobimy bez okularów :D
  o.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale ja chciałabym pojechać do Włoch, to mój ulubiony kraj, zazdroszczę. Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku ^^

  OdpowiedzUsuń
 7. zazdroszczę ci tego wyjazdu ach <3 ;)

  kamila

  OdpowiedzUsuń
 8. Pogoda jest okropna no ale niby jutro ma być ładnie :) OBY!

  OdpowiedzUsuń