sobota, 19 lutego 2011

All my life

Ostatnio na pocztę dostałam wiadomość, w której pewna dziewczyna napisała, a właściwie poprosiła mnie o to abym napisała na blogu 10 rzeczy z mojego życia, o których nikt nie wie, a nawet jeśli to pojedyncze osoby. Nie wiem za bardzo na czym to polega, ale postaram się wygrzebać coś z głowy :) Na pewno nie będą to jakieś prywatne rzeczy, ponieważ w internecie grasują różne osoby, które tylko czyhają na zwierzenia innych. W prawdzie jak na razie nie ujawniłam swoich danych osobowych. Większość z was nie wie nawet jak mam na imię. No to zaczynam:
I. Kiedy miałam 10 lat zgubiłam się w galerii handlowej. Moi rodzice zaczęli tak strasznie panikować, że szukała mnie cała ochrona. Nikt nie wiedział gdzie jestem. Wszyscy myśleli, że ktoś mnie porwał. Zawiadomili już nawet miejscową policję. Okazało się, że siedziałam w sklepie zoologicznym wpatrując się na chomiki.


II.Mając 13 lat ,,zakochałam'' się w nauczycielu od historii. Stroiłam się i malowałam na jego każdą lekcję. W końcu tak zaczęłam się przymilać, że on coś zauważył. Postanowił przeprowadzić ze mną poważną rozmowę.


III.Nie mogłam rozstać się z moją ukochaną lalką, dlatego do dzisiaj trzymam ją w pudełku.


IV.Znalazłam kiedyś małego kotka. Tak strasznie go pokochałam, że w tajemnicy przed rodzicami schowałam go u siebie w pokoju i zajmowałam się nim. Dopóki moje uczulenie na sierść nie dało się we znaki.

V.Udało mi się w jeden dzień przeczytać Pana Tadeusza.

VI.W 3 gimnazjum moja młodsza siostra przeczytała mój pamiętnik i ujawniła jego treść na blogu mojej klasy. Wszyscy poznali moje największe sekrety. Stałam się pośmieliskiem całej szkoły. Pisałam w nim o chłopaku, w którym byłam zakochana. Dzięki ujawnionej treści pamiętnika poznał moje uczucia. Okazało się, że już długo mu się podobałam. Przez tą całą sytuację zyskałam wspaniałego chłopaka, z którym byłam szczęśliwa dopóki nie wtrąciła się ona...


VII.W drugiej liceum na półmetku upiłam się i nagrałam głupi filmik, który zobaczyli potem moi rodzice.


VIII.Prowadziłam popularnego bloga, który miał 398 obserwatorów, ale musiałam go usunąć przez zaistniałą sytuację ( to było 2 lata temu)


IX. W sieci poznałam wspaniałych ludzi, którym ufam bezgranicznie. Poznałyśmy się przez pisanie listów. Teraz piszemy jak najczęściej się da. Nie miałam wcześniej nikogo takiego, oczywiście jest kilku dobrych przyjaciół w prawdziwym świecie, ale to nie to samo.


X.Cenię sobie osoby szczere. Lepsza jest najgorsza prawda niż okropne kłamstwo. Oszukiwanie kogoś jest najgorszą rzeczą na świecie. Jeśli ktoś mnie kiedyś okłamie to traci u mnie wszystko i po prostu urywam kontakt.

8 komentarzy:

 1. widzę, że w twoim życiu wydarzyło się wiele ciekawych jak i zaskakujących rzeczy (: nie dziwię się, że zaczęłaś pisać to opowiadanie skoro miałaś takie przeżycia.
  ~kamila

  OdpowiedzUsuń
 2. kurcze fajne te twoje przeżycia...:)teraz mozna sie pośmiać, ale wtedy nie było ci do śmiechu...

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow... Masz bardzo ciekawe życie ;) Coś czuję że to opowiadanie będzie bestsellerem xd Pozdrawiam ;* Zapraszam na formspringa:
  http://www.formspring.me/askmeIsabel

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na mojego nowego bloga -> przebudzenie-nocy.blog.onet.pl

  Jules ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. dużo przeżyłaś i są to naprawdę ciekawe, chociaż nie zawsze przyjemne przygody.. wykorzystaj coś z nich do swoich opowiadań, staną się automatycznie ciekawsze i wciągające ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. też cię kocham i tęsknie<3
  M.

  OdpowiedzUsuń
 7. ja nie miałam takich przygód jak ty :(

  OdpowiedzUsuń