piątek, 18 lutego 2011

nowa pasja.

No cóż z listami nie wyszło. Dlatego musiałam poszukać sobie innej pasji. Myślę, że pora zakończyć internetowe znajomości i popróbować czegoś nowego. Wiem, że osoby z którymi korespondowałam śledzą mojego bloga,dlatego chciałam im serdecznie podziękować za te wszystkie godziny spędzone przy pisaniu do mnie. Za poświęcony czas na wysyłanie. Marzena, Amelia, Kasia, Marta to tylko kilka osób, które tu poznałam. Uważam je za przyjaciółki. Mimo setek kilometrów, które nas dzielą. Kiedyś na pewno uda nam się spotkać :)
No, a teraz chciałam odnieść się do tytułu dzisiejszego posta. Znalazłam w swoim życiu nową pasję. Od dawna interesowałam się literaturą, ale nie myślałam, że to zajdzie tak daleko! Postanowiłam zacząć pisać. Od zawsze mnie to interesowało, ale ja nigdy niczego nie napisałam. Tylko kilka opowiadań na polski i tyle z mojej przygody pisarki. Moje życie jest pełne niespodzianek! Kiedy sobie przypomnę gimnazjalne czasy, a szczególnie ostatni rok gimnazjum to na prawdę dziwię się, że zdołałam to wszystko znieść. Moje teraźniejsze też nie jest mniej ciekawe, ale na pewno już się w nim tyle nie dzieje. Postanowiłam, więc napisać nie tyle co książkę, ale długie opowiadanie z mojego życia. Wszystkiego oczywiście nie jestem wstanie sobie przypomnieć,dlatego niektóre rzeczy będą wytworem mojej wyobraźni. Kiedy już skończę wydrukuje wszystko i schowam w bezpieczne miejsce. Myślę, że pokaże swoje dzieło innym osobom. Jak na razie jestem na dobrej drodze, udało mi się zapisać już 6 stron.

12 komentarzy:

 1. Wow! Świetny pomysł! ;)
  Kurcze nie potrafiłabym tak :D
  Zobaczymy tutaj efekty twojej pracy? <33

  OdpowiedzUsuń
 2. też lubię wysyłać listy jak na razie piszę z jedną osobą :) fajnie, że znalazłaś ich aż tyle;] a co do opowiadania to pokażesz na blogu ?
  ~kamila

  OdpowiedzUsuń
 3. już się nie mogę doczekać<3 M.

  OdpowiedzUsuń
 4. pisz, pisz..
  ja sama swojego czasu dużo pisałam, ale odkąd poszłam na studia jakoś przestałam.. zresztą moje opowiadania są puste, sztuczne, wręcz nudne.. jakbyś miała ochotę zerknąć na moją pseudo twórczość to daj znać ;)

  pozdrawiam i życzę weny ;**

  OdpowiedzUsuń
 5. Koniecznie zamieść tu chociaż fragment! ;);*

  OdpowiedzUsuń
 6. Aaaw, that's so beautiful!!!
  I love it!! ♥
  xx

  Henar
  ...OH MY VOGUE!

  OdpowiedzUsuń
 7. Aaaw, that's so beautiful!!!
  I love it!! ♥
  xx

  Henar
  ...OH MY VOGUE!

  OdpowiedzUsuń
 8. Aaaw, that's so beautiful!!!
  I love it!! ♥
  xx

  Henar
  ...OH MY VOGUE!

  OdpowiedzUsuń
 9. jeśli chcesz to zajrzyj na xxmocnieczystaxx.digart.pl wszystko co opublikowane pod pseudonimem MocNieczysta jest moje ;) nie są to żadne dzieła sztuki.. niestety..

  OdpowiedzUsuń
 10. nowy fashion blog
  http://magda-asia-fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. To bardzo miło. Mam nadzieje, że będziesz zaglądała na mój blog. Pozdrawiam xoxo ! ;))

  OdpowiedzUsuń